Kursused

Koodinägija poster 5
Koodinägija

Jätkuv kuutasupõhine liikmeprogramm rändajale. Olles liige saad ligipääsu kogu Koodinägija sisule. Igakuistel live kohtumistel saad otseühenduse Evaga ja võimaluse esitada küsimusi oma võimete avamise kohta. Lisaks on su jaoks avatud salajane keskkond, kus saad Oraaklilt oma küsimustele täpseid vastuseid kogu liikmeks olemise aja jooksul. Ligipääs kogu sisule on sul niikaua kuni oled liitunud. Lahkuda saad igal hetkel.

Hind alates 240€
Rikas Nomaad

10-nädalane Meistriklass. Rändajale, kes on valmis astuma läbi portaali, et avastada, mida ta tegelikult on võimeline looma ja kes on valmis oma Varjust lahti laskma. Kohtade arv on piiratud 20-le inimesele.

Hind alates 3600€
Rikas Nomaad
SK Hologramm
Hõbedane Hologramm

Alfa-energia asemel on meile nüüd kättesaadav uus Valge Sigma energia, mille kandja on juht, kes ei vaja karja. Äärmuslikule portaalirändajale, kes ei lase oma hirmudel ennast tagasi hoida ja on valmis painutama aegruumi. Kui sa tahad saada ligipääsu otse loomise emaplaadile, on Hõbedane Hologramm sulle.

Hind alates 18000€
TeemantkookonBanner4
Teemantkookon

11-osaline kursus veebis. See võimas programm on meie raudvara. Teemantkookonis saad selgeks Pimedusteadvuse põhialused ja tehnikad oma teadvuse muutmiseks, kollektiivsestest uskumustest lahtiühendamiseks ning individuatsiooniks. Sinu tõelise potentsiaali avamine algab vabanemisega uskumustest, mis ei kuulu sinu puhta olemuse juurde ja mis takistavad sul oma võimete avamist. Valmistu nägema oma elu ja võimalikkust täiesti uue pilgu läbi.

Hind alates 1110€
Kuldne Kutse

6-osaline programm, kus saad alustada vabanemist oma rahaga seotud Varjust ja avada ühenduse oma Geeniuse Koodiga.

Hind 666€
Kuldne Kutse ruut
Puhastus VVP ruut
Puhastus

Kanaldatud live’ide seeria. Puhastus: Vari, Valgus ja PImedus on 3  kanaldatud live’i salvestused, kus saad põhjaliku ja täpse ülevaate kõikidest arhetüüpidest. Lisaks videotele saad kokkuvõtted kõikidest arhetüüpidest allalaetavate PDF-idena.

Hind 240€
Scroll to Top