KOODINÄGIJA

Maagilise Elu Kool

Klientide lood

Ja siis kui olin kõik tähendused ära vaadanud tundsin tõmmet teha lahtiühendus. Energia, mis vallandus selle käigus pani terve keha rappuma.

Mu pilk oli avatud ja samal ajal olid mu silmad kinni. Hakkasin lausuma koode, kõike mida tahtsin lahustada. Hetkega läinud, ei mingit tunnet sealjuures….

H.O.

 

Ja see lahtiühendamise tunne on külmavärinaid tekitav. Mõnikord iiveldab, nagu hakkaks oksele. Mõnikord on orgastiline 🙂

M.K.

 

Lahustasin ükshaaval kõiki neid aspekte ja suur pinge (nagu kuum aur) voolas tervest mu kehast välja… Ühendasin lahti ka uskumuse, et ‘mina olen siin olukorras kõik korrektselt õigesti teinud omalt poolt’. Väga mõnus vabanemine toimus, käelabad on üleni kuumad praegu…. samal ajal kui mina Lahti Ühendasin, tulid meilid ja edasi kohe kinnitused, et dokumendid on allkirjastatud.

M.L.

 

…Lahustasin ja ühendasin lahti. Tunnen end justkui füüsiliselt kümme kg kergemana. Naeratan sisemiselt kui oma algselt postitatut loen.

K.R.

 

…kui puudustundest vabanesin, tundsin kuidas muutusin kaalutuks…samal ajal nagin tõde kylluse osas.

K.T.

 

…Juba praegu ma tunnen, et nii palju on muutunud selle nädalaga. Energia on igas mõttes liikuma läinud. Aega on juurde tulnud, inimesed otsivad ise teed minuni (külgetõmme on tekkinud), selgus asjades, ma tunnen ennast õnnelikumana ja energiat on tulnud juurde.

Ma olen väga põnevil, mis ootab ees.

V.J.

Olen tegelenud oma varju lahustamisega ja näen, et asjad muutuvad silmanähtavalt. Rahast rääkimine ühtäkki pole nii ebamugav vaid kuidagi emotsioonivaba ja loomulik. Imeline!

…oma töös, olen palgatööl, on ühtäkki müügitulemused..st kliendid tulevad ise!?

M.S.


Mul ei ole aasta aega tulnud mitte ühtegi klienti. Alles nüüd kui hakkasin oma energiaga tööle, tuli esimene inimene ei tea kust kohast.

M.M.


Tegin lahtiühenduse ja see tühjuse tunne on nii hea koht, kus olla.

L.B.


Liitusin tãna selle võimsa grupiga. Eile otsustasin ãra, et liitun ja muudan oma elu 100%. Juba sellest mõttest hakkas kõhus keerama ja vari tahtis mind tãiega alla tõmmata ja ûmber veenda, et ma ei teeks seda. Olen eelnevalt kôik tasuta videod ãra kuulanud ja olulisema enda jaoks kirja pannud. Tãna natuke lugedes siin grupis mul pea kãib ringi ja tunnen kuidas midagi minus toimub-lahustub-tuleb ûlesse.

M.H.


..Aga nüüd meenus Eva õpetus konkreetne hirm üles otsida ja välja lülitada. Ja see tohutu hirm ja ärevus kadus sekunditega. Nii äge!

A.P.


Mul pärast koodinägijaga liitumist ja paari video vaatamist juba nii suured muutused ja imed ja eufooria ja energia,… juba kirjutades hakkas tulema see vastus, et ühendada end lahti neist uskumustest.

E.A.

Investeering A

Tasudes igakuiselt on KOODINÄGIJA kuutasu 360€

Lahkuda saad igal hetkel.

Makset tehes ja püsimaksega liitudes tuleb sul lisada oma pangakaardi andmed.

Investeering B

Tasudes iga 3 kuu järel on hind 900€ (võidad 180€)

Lahkuda saad igal hetkel.

Makset tehes ja püsimaksega liitudes tuleb sul lisada oma pangakaardi andmed.

Kui sul on küsimusi, võta ühendust meie klienditoega:

Scroll to Top