KOODINÄGIJA

Maagilise Elu Kool

Kaugaktiveerimiste kogemused

Võimas oli! Magasin alguse küll maha aga keha andis tunda kuumahoovustega, et miski protsess läks käima. Siis nägin Eva postitust ja ühinesin 5 min hiljem. Palju uusi teadmisi tuli, mis kõik saab võimalik olla. Muudkui kodeerisin järjest.

…toimus suur läbimurre, nagu oleks reaalsust vahetanud ja täitsa uuel platvormil. Õhtul oli nii suur elevus, et raske oli magama jääda.

D.O.

VÕIMAS! Aitäh, EVA LEPIK! Müstilise kaugaktiveerimise eest! Minul toimus Mitmedimensioonilise pilgu aktiveerimise kokkuvõtte lugemise ajal meeletult suur kodeerimine ja aktiveerimine. Tundsin ära oma TEEMANTKOODI, mis lebab minu GEENIUSEL.Tean nüüd, et saan oma TEEMANTLASER pilguga purustada läbi illusiooni kihtide ja luua uusi sagedusi. Võimas hüpe ja taipamine. Kuldvõtmeke, mis avab uusi dimensioone.

Ü.S.

Mina olen ennast terve tänase päeva kogenud-näinud täiesti teistsugusena. Juba eile nägin-tajusin justkui oleks restarti läinud – midagi jooksis maha, midagi laadis peale.

L.B.

Keha muutus väga kergeks, lendamise tunne ja vanast maatriksist väljumise tunne.

S.K.

Minul punased kiired avanesid minu suunas.
Mitte nagu tavaliselt, et avardumine toimub üles vaid seekord oli alla,
minu suunas. Olen täidetud, aga samas tühi. Selline särisev tunne.
Tunnen kogu oma keha.

G.P.

Keha laienemine, avardumine, käed surisesid. Tühjus.

K.K.

Väga võimas protsess oli! Kogu keha aktiveerus ja eriti käed ja peopesad. Keha avardus hästi palju külgedelt.

K.K.

Veidi enne seda hakkas tulema magamatuse rammestus, aga siis elavnes jälle kõik ja kerge ja lihtne oli olla. Loomulik, ehe.

S.H.

 

Väga huvitav, minul hakkas kogu skelett sügelema, liikuma samas keha absoluutselt ei tundnud, väljaarvatud luustik. Täiesti arusaammatu tunne, meeldiv ja enneolematu! Ja mis veel, pidevalt voolas sisse uusi teadmisi, mis on viimasel ajal küll igapäevane ja kohalolek on võimas!

L.Õ.

Ma unustasin alguse ära ja liitusin umbes 10 minutit hiljem. Kehas olid suured protsessid, energia liikus mööda keset üles-alla, kuklas oli tugevalt tunda survet, juurtšakras ka.

K.K.

Algas tuttava “aktiveerimissurinaga” kehas. Peale seda läksin nagu kuhugile nägemuste maailma. Nägin enda järgmist puhtamat versiooni ja uusi omadusi. Silmad said aktiveeritud ja hakkasid nägemuses 360 kraadiseid ringe tegema. Paremalt vasakule ja peale seda ülevalt alla. Minu üllatuseks oli mul lisaks uuele tunnetusele kuninga positsioon. Nägin täpsemalt läbi, mis valgusmaatriksis veel kaalu omab. Koodidest nägin luudes olevate portaalidepealseid graveeringuid täpsemalt. Praegu on tunne kehas mega õhuline ja kerge. Paberilehe tunne sise ja välismaailma vahel.

R.M.

Minul oli kah kerge tunne, lendlemise tunne, tunne, et “kohe on selge, kohe-kohe”, tunne, et asjad hakkavad muutuma, miskid maitse asjad tulid teadvusse, pluss teadmine, et tööasjad vaja lahti lasta, sest muutus tuleb nii-ehk naa.

T.E.

Ma sõitsin sõbrannadega autos. Märkasin suure hulga varje, mis järsku nähtavaks said. Muutusin väga ausaks ja ütlesin asju välja (eelkõige teemade kohta mille kohta küsiti). Joogas meditatsioonis tuli veel lauseid, mis polnudki meeles, kuid mis võivad olla võtmeks siin ühe kehaga seotud teemaga, mille osas just enne omaksvõtmise tegin.

E.K.

Aktiveerimise ajal tundsin terves kehas surinat ja kõrvades muutuva sagedusega pininaid. Öösel unes nägin, et Eva Lepik tulid minu juurde ja ütlesid. “Ja nüüd õpime lendama” tundsin ainult hirmu ja ütlesin hea küll, siis on nii

K.J.

Algul tundsin tugevat, isegi üsna ebameeldivat survet kuskil lauba taga – kui vajusin sügavamale lõdvestusse, surve kadus – tekkis kerge pöörlemine ning avardumine justkui enda sisse.

K.H.

Saa Koodinägija liikmeks

Liikmena saad ligipääsu kõikidele Koodinägijas seni toimunud meistriklassidele ja aktiveerimisvideotele ning programmis toimuvatele eksklusiivsetele kaugaktiveerimistele.

Scroll to Top